Członek KIKE, Sustainable Energy Solutions, rozpoczyna współpracę z DHL!

HomeOZESpółdzielnie energetyczne

Członek KIKE, Sustainable Energy Solutions, rozpoczyna współpracę z DHL!

my-portfolio

Członek Krajowej Izby Klastrów Energii, firma Sustainable Energy Solutions Sp. z o.o., rozpoczęła współpracę z DHL Parcel Polska Sp. z o.o. Sustain

IV Forum Energetyki Rozproszonej z udziałem Ministra Ireneusza Zyski
Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii i Krajowa Izba Klastrów Energii podpisały list intencyjny
Wybraliśmy Siechnice – rozmowa ze Sławomirem Nowickim, Prezesem Zarządu ESV S.A. i Członkiem Zarządu Krajowej Izby Klastrów Energii i OZE

Członek Krajowej Izby Klastrów Energii, firma Sustainable Energy Solutions Sp. z o.o., rozpoczęła współpracę z DHL Parcel Polska Sp. z o.o.

Sustainable Energy Solutions jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w nowoczesnych technologiach energetycznych. Misją tej firmy jest rozprzestrzenianie idei zrównoważonego wykorzystania zasobów naturalnych opartej w głównym stopniu o energetykę odnawialną. Teraz SES, który należy do Krajowej Izby Klastrów Energii, poinformował za pomocą swoich mediów społecznościowych:

„Świadcząc kompleksową usługę specjalistycznego doradztwa energetycznego, opracowaliśmy dla firmy DHL Parcel Polska Sp. z o.o. strategię transformacji energetycznej w oparciu o szczegółową analizę 30 obiektów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Efektem naszej współpracy jest Księga Transformacji Energetycznej DHL Parcel Polska, która wskazuje najbardziej energochłonne procesy, a także kierunek jaki powinien zostać obrany przez przedsiębiorstwo w celu poprawy efektywności energetycznej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Strategia transformacji opiera się na przeprowadzonych audytach, pozyskanej dokumentacji każdego z obiektów oraz specjalistycznej wiedzy inżynierów Sustainable Energy Solutions.

Dokument przedstawia zapotrzebowanie energetyczne wszystkich analizowanych obiektów oraz możliwości implementacji własnych źródeł wytwórczych w celu:

• redukcji śladu węglowego,

• przejścia na energetykę odnawialną,

• ograniczenia kosztów zakupu energii elektrycznej”

Z naszej strony chcieliśmy serdecznie pogratulować Sustainable Energy Solutions oraz DHL Parcel Polska rozpoczęcia niezwykle ciekawego projektu i mamy nadzieję, że niebawem będziemy informować o kolejnych współpracach, które będą stawiały na odnawialne źródła energii.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0