Forum Ekonomiczne 2020 w Karpaczu: impuls do rozwoju klastrów energii

HomeOZEKlastry energii

Forum Ekonomiczne 2020 w Karpaczu: impuls do rozwoju klastrów energii

my-portfolio

Tegoroczne Forum Ekonomiczne jest wyjątkowe nie tylko ze względu na nową lokalizacją, czy też okoliczności związane z pandemią COVID-19, ale chyba przede wszystkim dlatego że wszyscy uczestnicy odczuwają dużą szansę na rozwój podczas względnej, powyborczej stabilizacji politycznej.

Nowe klastry na energetycznej mapie Polski
Tak rozwija się najlepszy klaster energii w Polsce
Klastry motorem napędowym transformacji energetycznej w regionach?

alebank.pl

9.09.2020.

Tegoroczne Forum Ekonomiczne jest wyjątkowe nie tylko ze względu na nową lokalizacją, czy też okoliczności związane z pandemią COVID-19, ale chyba przede wszystkim dlatego że wszyscy uczestnicy odczuwają dużą szansę na rozwój podczas względnej, powyborczej stabilizacji politycznej. Kiedy, jeżeli nie w okresie najbliższych trzech lat, będziemy mieli w Polsce lepszą sposobność do wdrożenia konkretnych rozwiązań wpływających pozytywnie na gospodarkę. Jednym z głównych obszarów, który zgodnym zdaniem ekspertów nie może oprzeć się nadchodzącym zmianom jest energetyka.

Potwierdzeniem tego są wypowiedzi uczestników panelu, który wzbudził największe zainteresowanie wśród gości pierwszego dnia Forum. Jan Krzysztof Ardanowski, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi; Ireneusz Zyska, Sekretarz Stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Odnawialnych Źródeł Energii; Albert Gryszczuk, Prezes Krajowej Izby Klastrów Energii; Marcin Roszkowski, Prezes Zarządu Instytutu Jagiellońskiego oraz Robert Perkowski, Wiceprezes ds. Operacyjnych PGNiG, dyskutowali o szansach rozwoju energetyki rozproszonej oraz wyzwaniach dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej w zakresie OZE. Rozmowę prowadził redaktor Jakub Wiech.

więcej https://alebank.pl/forum-ekonomiczne-2020-w-karpaczu-impuls-do-rozwoju-klastrow-energii/?id=341051&catid=27735&cat2id=25928

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0