Kierunki rozwoju branży Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce

HomeOZEKlastry energii

Kierunki rozwoju branży Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce

my-portfolio

Czy nasz kraj jest gotów na realizację celów i postanowień europejskiej Dyrektywy RED II? Jakie są i jakie powinny być kierunki rozwoju OZE Polsce? Czym są klastry energii? Na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedź 23 marca 2023 r. podczas konferencji naukowej „Kierunki rozwoju branży Odnawialnych Źródeł Energii” w Polsce zorganizowanej przez Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej we Wrocławiu Uniwersytetu SWPS.

Zmarł Piotr Budzisz – współzałożyciel i członek zarządu Krajowej Izby Klastrów Energii
Cykl szkoleń Krajowej Izby Klastrów Energii
Przyszłość obszaru turoszowskiego – pozytywne rozmowy przedstawicieli Polski, Czech i Niemiec.

Czy nasz kraj jest gotów na realizację celów i postanowień europejskiej Dyrektywy RED II? Jakie są i jakie powinny być kierunki rozwoju OZE Polsce? Czym są klastry energii?

Na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedź 23 marca 2023 r. podczas konferencji naukowej „Kierunki rozwoju branży Odnawialnych Źródeł Energii” w Polsce zorganizowanej przez Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej we Wrocławiu Uniwersytetu SWPS.

Konferencja jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy chcą poznać najnowsze trendy i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie OZE oraz zrozumieć, jak te technologie mogą wpłynąć na rozwój naszej branży w Polsce. Podczas wydarzenia będziemy mieli okazję wysłuchać inspirujących prezentacji i paneli dyskusyjnych, prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin. Celem konferencji naukowej jest omówienie aktualnych kierunków rozwoju branży OZE w Polsce oraz uczestników rynku energii odnawialnej, a także wskazanie potencjalnych barier jej rozwoju m.in. legislacyjnych czy organizacyjnych.

📌 Formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/3YX8ZUQ
📅 Termin: 23 marca 2023 r., godz. 9.00–14.35
👉 Miejsce: Uniwersytet SWPS we Wrocławiu (ul. Ostrowskiego 30b), sala 120
ℹ Harmonogram konferencji: http://bit.ly/3KybZD0

Konferencja jest współorganizowana przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu i Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu przy współpracy z Krajową Izbą Klastrów Energii i OZE i Kancelarią Prawną Budnik, Posnow i Partnerzy z siedzibą we Wrocławiu.

Honorowy patronat nad konferencją objął Prezes Urzędu Regulacji Energetyki, a patronem medialnym jest portal Klastry.org.pl.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0