Re Poweric – nowy członek Krajowej Izby Klastrów Energii i OZE

HomeOZEKlastry energii

Re Poweric – nowy członek Krajowej Izby Klastrów Energii i OZE

my-portfolio

Wierzymy, że współpraca z KIKE przyniesie wiele korzyści zarówno dla nas, jak i dla całej branży energetyki odnawialnej w Polsce – deklaruje Mateusz Pawełczuk, członek Zarządu RE Poweric.

Dolnośląscy samorządowcy z wizytą w ZKlastrze
Pierwsze w Europie porozumienie sektorowe na rzecz gospodarki wodorowej z udziałem klastrów energii!
KIKE i Zklaster wezmą udział w w międzynarodowej konferencji EME. Energy. Management. Environment 2022

Z radością informujemy, że firma Re Poweric (spółka z Grupy Kapitałowej Respect Energy), dostarczająca zaawansowane oprogramowanie i usługi dla farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych, dołącza do grona członków Krajowej Izby Klastrów Energii (KIKE).

Przyjęcie do KIKE to dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Cieszymy się, że możemy stać się częścią tak prestiżowego grona, które skupia kluczowe podmioty działające na rzecz rozwoju energetyki odnawialnej w Polsce. Jako członek KIKE zobowiązujemy się do dostarczania jak najlepszych rozwiązań dla klastrów energii, wspierając ich w dążeniu do efektywnego zarządzania i optymalizacji produkcji energii. Nasza zaawansowana technologia oraz innowacyjne podejście pozwolą na dalszy rozwój i wzrost efektywności energetycznej w ramach klastrów. Wierzymy, że współpraca z KIKE przyniesie wiele korzyści zarówno dla nas, jak i dla całej branży energetyki odnawialnej w Polsce – deklaruje Mateusz Pawełczuk, członek Zarządu RE Poweric.

Re Poweric, jako część dobrze znanej grupy Respect Energy, wydaje się być idealnym partnerem dla wielu podmiotów aktywnych na niwie energetyki rozproszonej w Polsce. Wierzę, że dzięki inicjatywie KIKE uda się wprowadzić tę spółkę do, bardzo dynamicznie się rozwijającego, środowiska klastrowego. Innym członkom Izby będziemy rekomendować współpracę z Re Poweric. – podsumowuje Tomasz Drzał, dyrektor zarządzający Krajowej Izby Klastrów Energii i OZE

źródło: Krajowa Izba Klastrów Energii i OZE