Zmarł Piotr Budzisz – współzałożyciel i członek zarządu Krajowej Izby Klastrów Energii

HomeOZEKlastry energii

Zmarł Piotr Budzisz – współzałożyciel i członek zarządu Krajowej Izby Klastrów Energii

my-portfolio

Krajowa Izba Klastrów Energii z ogromnym smutkiem zawiadamia, że w dniu wczorajszym zmarł Piotr Budzisz, członek zarządu i współzałożyciel Izby.

Konkurs „Huawei Startup Challenge II” rozstrzygnięty
OZE zapewnia bezpieczeństwo energetyczne podczas wojny.
Pierwszy dzień Drugiej Konferencji dla Klastrów Energii, pod egidą Krajowej Izby Klastrów Energii i Społeczności Energetycznych, za nami

Krajowa Izba Klastrów Energii z ogromnym smutkiem zawiadamia, że w dniu wczorajszym zmarł Piotr Budzisz, członek zarządu i współzałożyciel Izby. Piotr był wielkim animatorem rozwoju energetyki rozproszonej i odnawialnej w Polsce. Był człowiekiem o wyjątkowej życzliwości. Zawsze chętnie dzielił się swoją wiedzą i stanowił nieocenione wsparcie dla wielu inicjatyw energetycznych i samorządowych.

Mimo choroby, z którą zmagał się w ostatnim czasie, nikomu nigdy nie odmawiał pomocy.
Jego energią i zaangażowaniem można by było obdzielić kilka osób.

Piotr Budzisz był przewodniczącym Rady Koordynatorów Klastrów ramach Sieci Kompetencji dla Energetyki Rozproszonej. Pełnił też rolę pełnomocnika Klastra Energii – Żywiecka Energia Przyszłości. Od wielu lat był propagatorem rynku OZE i energetyki rozproszonej oraz autorem wielu opracowań z zakresu planowania energetycznego.

Zarząd Krajowej Izby Klastrów Energii łączy się w bólu z rodziną i składa najszczersze kondolencje. Redakcja klastry.org.pl dołącza się do kondolencji.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0