KIKE i Zklaster wezmą udział w w międzynarodowej konferencji EME. Energy. Management. Environment 2022

HomeOZEKlastry energii

KIKE i Zklaster wezmą udział w w międzynarodowej konferencji EME. Energy. Management. Environment 2022

my-portfolio

Głos klastrów w postaci Krajowej Izby Klastrów Energii i Zgorzeleckiego ZKlastra będzie obecny na odbywającej się już 17 marca międzynarodowej konferencjiEME. Energy. Management. Environment 2022.

Już jutro Komisja Petycji zajmie się sprawą Turowa!
Sposoby na optymalizację zużycia energii oraz oszczędności
Eksperci klastry.org.pl o umowach typu cPPA jako sposób na optymalizację zakupu energii elektrycznej

Przedstawiciele Krajowej Izby Klastrów Energii oraz Zgorzeleckiego Klaster Rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii i Efektywności Energetycznej wezmą udział w międzynarodowej konferencji EME. Energy. Management. Environment 2022 organizowanej przez Wydział Zarządzania we współpracy z Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Ochrony Klimatu Politechnika Wrocławska. Wydarzenie jest dofinansowanej z programu Doskonała Nauka MeiN i odbędzie się 17 marca.

Konferencja EME. Energy. Management. Environment 2022 to jedyny w swoim rodzaju projekt mający na celu nawiązanie międzynarodowego dialogu społecznego na temat zrównoważonego rozwoju i ochrony klimatu. Podczas 6 paneli dyskusyjnych skupią się oni wokół najbardziej aktualnych zagadnień: możliwości rozwoju alternatywnych źródeł energii, gospodarki o obiegu zamkniętym, zrównoważonych łańcuchów dostaw i zrównoważonym rozwoju miast.

Eksperci z różnych środowisk: nauki, organizacji biznesowych, władz państwowych i samorządowych, a także z trzeciego sektora gospodarczego podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, by wspólnie wypracować optymalne rozwiązania dla klimatu. I to zarówno na szczeblu lokalnym, jak i globalnym. Wśród nich nie zabraknie „głosu klastrów”. Panel pierwszy pt. „Development possibilities of alternative energy sources” (Możliwości rozwoju alternatywnych źródeł energii) poprowadzi Tomasz Drzał, Dyrektor Zarządzający Krajowej Izby Klastrów Energii, a wśród dyskutantów obecni będą m.in. dr Andrzej Węgrzyn, Członek Rady Programowej KIKE czy też Agnieszka Spirydowicz, Prezes Zgorzeleckiego Klaster Rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii i Efektywności Energetycznej Zklaster.

Udział w konferencji jest bezpłatny, trzeba jednak wcześniej zarejestrować się poprzez stronę: https://www.eme2022.pwr.edu.pl/registration.

Rejestracja możliwa jest także w dniu wydarzenia.

Spotkanie w formie online odbędzie się 17 marca na platformie zooom.

Szczegóły na stronie internetowej: https://www.eme2022.pwr.edu.pl

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0