KIKE i Zklaster wezmą udział w w międzynarodowej konferencji EME. Energy. Management. Environment 2022

HomeOZEKlastry energii

KIKE i Zklaster wezmą udział w w międzynarodowej konferencji EME. Energy. Management. Environment 2022

my-portfolio

Głos klastrów w postaci Krajowej Izby Klastrów Energii i Zgorzeleckiego ZKlastra będzie obecny na odbywającej się już 17 marca międzynarodowej konferencjiEME. Energy. Management. Environment 2022.

81 procent Polaków popiera postulat rozwoju elektrowni wiatrowych
Pierwsza w Polsce regionalna strategia energetyczna
Robin Jan Szustkowski – budując OZE w Polsce, walczymy z Rosją

Przedstawiciele Krajowej Izby Klastrów Energii oraz Zgorzeleckiego Klaster Rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii i Efektywności Energetycznej wezmą udział w międzynarodowej konferencji EME. Energy. Management. Environment 2022 organizowanej przez Wydział Zarządzania we współpracy z Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Ochrony Klimatu Politechnika Wrocławska. Wydarzenie jest dofinansowanej z programu Doskonała Nauka MeiN i odbędzie się 17 marca.

Konferencja EME. Energy. Management. Environment 2022 to jedyny w swoim rodzaju projekt mający na celu nawiązanie międzynarodowego dialogu społecznego na temat zrównoważonego rozwoju i ochrony klimatu. Podczas 6 paneli dyskusyjnych skupią się oni wokół najbardziej aktualnych zagadnień: możliwości rozwoju alternatywnych źródeł energii, gospodarki o obiegu zamkniętym, zrównoważonych łańcuchów dostaw i zrównoważonym rozwoju miast.

Eksperci z różnych środowisk: nauki, organizacji biznesowych, władz państwowych i samorządowych, a także z trzeciego sektora gospodarczego podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, by wspólnie wypracować optymalne rozwiązania dla klimatu. I to zarówno na szczeblu lokalnym, jak i globalnym. Wśród nich nie zabraknie „głosu klastrów”. Panel pierwszy pt. „Development possibilities of alternative energy sources” (Możliwości rozwoju alternatywnych źródeł energii) poprowadzi Tomasz Drzał, Dyrektor Zarządzający Krajowej Izby Klastrów Energii, a wśród dyskutantów obecni będą m.in. dr Andrzej Węgrzyn, Członek Rady Programowej KIKE czy też Agnieszka Spirydowicz, Prezes Zgorzeleckiego Klaster Rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii i Efektywności Energetycznej Zklaster.

Udział w konferencji jest bezpłatny, trzeba jednak wcześniej zarejestrować się poprzez stronę: https://www.eme2022.pwr.edu.pl/registration.

Rejestracja możliwa jest także w dniu wydarzenia.

Spotkanie w formie online odbędzie się 17 marca na platformie zooom.

Szczegóły na stronie internetowej: https://www.eme2022.pwr.edu.pl

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0